Fenerbahçe’de yeniler ne yaptı ?

Fenerbahçe şu zamana kadar transferlerde 7 oyuncu ile sözleşme imzaladı. Tabi birde adı geçen Kolarov, Deniz Türüç gibi isimlerde mevcut. Ancak şu ana kadar kampa katılan isimlerin performanslarına bakacak olursak gerçekten umut verici.

Max Kruse

Alman futbolcu kampa katıldığı andan itibaren takım arkadaşlarıyla büyük uyum sağladı. Özellikle Alman kökenli olan Mehmet Ekici, Tolgay Arslan, Tolga Ciğerci ve Okan Turp ile antrenman sonrasında da birlikte vakit geçirdi. Performans olarak etkili bir rol çizen Kruse Fenerbahçe’nin ofanstaki pas alışverişi sorununu kesinlikle çözecek bir isim.


Emre Belözoğlu

Kaptan yuvasına geri döndü. Bu durum tabi ki hem camiada hem de takım içeresinde olumlu bir hava oluşturdu. Emre kampa katıldığı ilk dakikadan itibaren büyük bir sevgiyle karşılanırken antrenmanlarda da yaşından hiç söz ettirmedi. En çok koşan, en fazla çalışan isimler arasında yer aldı ve genç oyunculara tecrübelerini paylaştı.


Vedat Muriqi

Uzun yıllardır Türkiye’de top koşturan Vedat’ın adını özellikle son zamanlarda duymaya başlamıştık. Galatasaray ile girilen transfer mücadelesi sonucunda Kosovalı futbolcu Fenerbahçe’yi tercih etmiş ve kısa süre içerisinde Topuk Yaylası kampına katılmıştı. Kampta istekli bir görüntü çizen golcü futbolcu antrenmanlarda hep ön plana çıktı.


Allahyar Sayyadmanesh

İranlı genç futbolcu için çok büyük bir yenilik oldu Fenerbahçe. 18 yaşında sarı-lacivertlilerle sözleşme imzalayan İranlı futbolcu takımda en fit isimler arasında yer aldı. Takıma katılmadan öncede çalışmalarını sürdüren Allahyar antrenmanlarda ise hırslı ve sevecen yapısıyla dikkat çekti.


Altay Bayındır ve Garry Rodrigues

Fenerbahçe’ye transfer olan ancak sakatlığı dolayısıyla sadece genel idmanlarda yer alan Altay Bayındır ve kampa katılamayan Garry Rodrigues için antrenman ve hazırlık maçlarında gösterdikleri performanslara göre yorumlayacağız.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial